KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634109
nr 1263 4109
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Oljemålning, Hus, Åland, signerad. -79. Olja på duk, 91x130 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:13:06
1/7 17:51:55
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström
Lis Husberg (f. 1920)